Корзина
70 отзывов
MiBox - профессиональные металлические корпуса
+380-63-286-28-33
+380632862833
+380977823460

Новинка! Корпуси в білому кольорі.

Новинка! Корпуси в білому кольорі.

Розробили самостійно пристрій або прилад? Думаєте у що його помістити? Наша компанія вам допоможе у виборі потрібного корпусу для РЕА. Дуже важливо правильно вибрати і купити корпус відповідного розміру і кольору під свій виріб.

На численні прохання наших клієнтів ми розширили кольорову гаму металевих корпусів для РЕА. Тепер можна вибрати і купити корпус для РЕА в білому кольорі: RAL9016 (White textured). Дане покриття металевих корпусів є надійним і стійким до подряпин. На поверхні корпусу РЕА не залишаються відбитки від пальців. Корпуси для РЕА в білому кольорі привабливі і мають шикарний зовнішній вигляд завдяки неповторній текстурі білої фарби.

Широкий модельний ряд металевих корпусів в інтернет-магазині «MiBox» дозволяє максимально точно підібрати необхідний корпус для РЕА. Адже для радіоаматорів, розробника і виробника, правильно підібраний металевий корпус додасть естетичний привабливий зовнішній вигляд сконструйованого пристрою. Серед великого асортименту продукції від ТМ MiBox, можна з легкістю вибрати і купити недорого корпус білий або чорний, який додасть приладу або пристрою закінчений зовнішній вигляд.

 

Будемо раді співпраці!