
Корпус пластиковий N11Bw (В110хШ140хГ180) з вентиляцією
148,50 ₴
- Готово до відправки
- Код: 01614
+380 (63) 286-28-33
- +380 (97) 782-34-60
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Корпус пластиковий N11Bw (В110хШ140хГ180) з вентиляцією
Корпус для електроніки. Корпус складається із двох однакових половинок. У корпусі передбачені кріпильні стійки та пази. Частини корпусу можна склеїти (для нерозбірних пристроїв) або скрутити тонкими довгими гвинами або шурупами, але для такого з'єднання потрібна невелика механічна доробка - потрібно просвердлити в одній з частин отвори. Також в корпусі є отвори, що охолоджують, для природного охолодження електроніки.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | Пластмаса |
| Ширина | 140 мм |
| Довжина | 180 мм |
| Висота | 110 мм |
| Колір | Чорний |
| Тип | Корпус |
| Користувальницькі характеристики | |
| Упаковка | Без паковання |
| Вентиляція | з вентиляцією |
| Конструктивні особливості | повністю розбірна конструкція |
| Ширина, мм | 140 |
| Тип товару | корпус |
| Одиниця вимірювання | шт. |
| Висота, мм | 110 |
| Глибина, мм | 180 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 148,50 ₴







